III. třída (8. kolo) - Prohra v Horním Bradle.

01.10.2017 12:29

Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (2:2)
Branky : 21. Dalecký, 35. Pecina, 85. Hájek - 23. a 27. Erben

Chvalovice odcestovali do H.Bradla pouze s jedenácti hráči.Velká marodka a uraženost některých nezná hranic.Přesto jedenáct statečných,respektive deset (Veselý musel s nataženými vazy hrát stopera.). Bojovalo a i přes počáteční osmělení vedlo 1:2 po brankách Erbena. Domácí však i díky velice nepřesnému rozhodčímu Novotnému, před poločasem z metrového ofsidu vyrovnali. Deset minut před koncem po nešťastné teči Poláka domácí rozhodli - 3:2. I když gólman Vašíček dělal co mohl, na balon nedosáhl (jinak výborně chytající). Ještě v 88.min měl velkou šanci Veselý,ale byl v pokutovém území sražen a píšťalka sudího byla opět němá. A tak všechny body zůstali domácím.Hráčům Chvalovic musím poděkovat za bojovnost a obětavost.

Ž. Chvalovice : J. Vašíček - Kamenský, K. Vašíček, Polák, M. Šťastný - Ruml, Erben, Veselý, Virag - Rolenec Žďánský