Hodnocení odehraného 11. kola.

21.10.2015 16:51

V Rychtář 4. třídě se zrodilo celkem velké překvapení, o něž se zasloužili borci z Bojanova, kteří předvedli na hřišti dosavadního lídra tabulky Bítovan parádní výkon a zaslouženě tu zvítězili 1:0. Vítězný úspěch zaznamenal ve 42. minutě Štěpán Honzíček. Výhra hostů mohla být i vyšší, ale prý jim hned ve druhé minutě nebyl uznán regulérní gól, když míč byl očividně za brankovou čárou. Pro domácí tak porážka zase znamená pád až na třetí příčku tabulky, a jak se zdá, je vedoucí pozice v této soutěži hodně vrtkavá. Vystřídalo se na ní v průběhu podzimu již několik týmů, ale pokaždé tak na jeden dva týdny a šup porážka, a již ho nahradil někdo jiný. Svědčí to ale také o velké vyrovnanosti soutěže. Tentokrát se na čelo dostaly Žlebské Chvalovice, když dokázaly doma porazit (pro mě trochu překvapivě na podzim tápající) rezervu Nasavrk 4:1. Na svou šanci se zase vrátit na špici ale čekají kromě Bítovan i druhé Kameničky B, jež porazily také chvíli vedoucí rezervu Chroustovic 3:0. V závětří pak číhají i čtvrté Tuněchody B, které v sobotu „odmítly jít do čela porážkou ve Stolanech (4:2). Na chvost soutěže se opět propadly Jenišovice, které schytaly v Míčově „sedm kulí", zaskvěl se tu zejména čtyřgólový David Douděra. Přeskočil je totiž Městec, jež doma udolal 2:1 rezervu Načešic, a to dvěma góly Davida Johana. V posledním utkání kola pak v divoké přestřelce nestačila doma rezerva Krouny na Ronov B 3:5.