Články

III. třída (24. kolo) - výhra v Bořicích.

05.06.2018 19:08
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 4 (0:3) Branky : 54. vlastní - 9. Tuček, 28., 35. a 92. A....

Program oddílu 2. 6. 2018

31.05.2018 19:32
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 24. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 2. 6. 2018,...

III. třída (23. kolo) - domácí vysoká prohra.

29.05.2018 18:11
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 1 : 5 (1:2) Branky : 6. Polák - 21. a 54. Šilhánek, 36. Hýl, 69. Vrzal,...

Program oddílu 26. 5. 2018

24.05.2018 18:45
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B  Mistrovské utkání 23. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 26. 5....

III. třída (22. kolo) - remíza s TJ Orel.

24.05.2018 18:40
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1:2) Branky : 22. Doležal, 81. Mašek - 8. A. Šťastný, 43. Veselý Žl....

Program oddílu 19. 5. 2018

17.05.2018 19:10
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 22. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 19. 5. 2018,...

III. třída (21. kolo) - prohra doma s Horním Bradlem.

17.05.2018 19:03
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo - 2 : 4 (2:0) Branky : 28. Polák, 36. M. Němec - 50. Pecina, 61. Semerád,...

Program oddílu 12. 5. 2018

10.05.2018 17:55
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo Mistrovské utkání 21. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 12. 5. 2018,...

III. třída (20. kolo) - prohra ve Vítanově.

06.05.2018 08:07
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 0 (0:0) Branky : 50. Vrána, 57. Doležal, 71. Picek Pátá porážka v řadě...

Program oddílu 5. 5. 2018

03.05.2018 20:27
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 20. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 5. 5. 2018,...

III. třída (19. kolo) - prohra doma s TJ Bítovany.

29.04.2018 20:39
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany - 1 : 3 (1:0) Branky : 40. Novák - 48. Paulus, 83. Novotný, 90. Havránek Chvalovice...

Program oddílu 28. 4. 2018

26.04.2018 20:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany Mistrovské utkání 19. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 28. 4. 2018,...
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

.

Poslední utkání
(6.kolo)

  Ž. Chvalovice - Rosice - 5:1
      15. 9. 2019 , zač 17 hodin
         hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(7. kolo)

   Luže B - Ž. Chvalovice
     22. 9. 2019 , zač 16.30 h.
             hřiště Luže

.

Tabulka III. třídy 
(po 5. kole)
1)   H. Bradlo 13 b.
2)   SK Vítanov 13 b.
3)  Slatiňany B 12 b.
4)   Načešice B 11 b.
5)   TJ Orel 10 b.
6)   Tuněchody B 10 b.
7)  Žl. Chvalovice 10 b.
8)  TJ Bítovany 8 b.
9)   Dynamo Rosice 8 b.
10) TJ Luže 8 b.
11)  FC Zaječice 7 b.
12)  Sokol Bořice 3 b.
13)  SK Ronov B 3 b.
14)  Miřetice B 1 b.

.

7. kolo (21. - 22.9.) 
Bítovany - Zaječice ?:?
Slatiňany B - Tuněch. B ?:?
Orel - Horní Bradlo ?:?
Načešice B - Ronov B ?:?
Rosice - Vítanov ?:?
Bořice - Miřetice B ?:?
Luže B - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 6. kole
Pukman Ihor 7
Veselý Tomáš ml. 4
Lojška Václav 2
Žďánský Jakub 1
Polák Václav 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Marian 1
Vašíček Jakub 1
vlastní (Rosice) 1