Články

Program oddílu 9. 9. 2018

06.09.2018 18:58
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Ronov nad Doubravou B Mistrovské utkání 5. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 9....

III. třída (4. kolo) - prohra v Luži.

04.09.2018 20:46
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 1 (1:1) B : 8. a 51. Kapitola, 67.Štohr - 4. Žďánský Žl. Chvalovice...

Program oddílu 2. 9. 2018

30.08.2018 19:04
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 4. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 2. 9. 2018,...

III. třída (3. kolo) - prohra s TJ Orel.

28.08.2018 17:54
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Orel - 1 : 2 (1:0) B : 3. Němec Z. - 71. Doležal, 82. Babuliak Žl. Chvalovice...

Program oddílu 26. 8. 2018

23.08.2018 18:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Orel Mistrovské utkání 3. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 26. 8. 2018, začátek...

III. třída (2. kolo) - prohra v Chrasti.

20.08.2018 20:42
SK Chrast - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 0 (3:0) B : 4. Málek, 8. Koráb, 30. Steklý, 70. Drahoš Domácí rozhodli...

Program oddílu 18. 8. 2018

16.08.2018 18:53
SK Chrast - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 2. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 18. 8. 2018,...

III. třída (1. kolo) - domácí remíza.

13.08.2018 22:39
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice - 1 : 1 (1:1) B : 32. Žďánský - 4. Zvolánek Jan Žl. Chvalovice...

Program oddílu 11. 8. 2018

08.08.2018 14:07
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice Mistrovské utkání 1. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 12. 8. 2018,...

Los mužstva podzim 2018

11.07.2018 18:35
Los mužstva TJ Sokol Žlebské Chvalovice - naleznete ZDE  

Losovací čísla III. třídy 2018 - 2019

03.07.2018 20:59
III.třída dospělých     1.   SK Dřenice A                 ...

III. třída (26. kolo) - výhra v Prachovicích

18.06.2018 20:08
SK Prachovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 4 (1:3) B : Macháček 2 - Tuček 3, M. Němec Žl. Chvalovice...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

.

Poslední utkání
(22.kolo)

 Ctětín - Ž. Chvalovice - 3:4
   19. 5. 2019 , zač 17 hodin
        hřiště Ctětínek

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(23. kolo)

   Ž. Chvalovice - Bořice
       26. 5. 2019 , zač 17 h.
        hřiště Ž. Chvalovice

.

Tabulka III. třídy 
(po 22. kole)
1)   SK Chrast 54 b.
2)   SK Dřenice 51 b.
3)  SK Tuněchody B 48 b.
4)   TJ Orel 40 b.
5)   TJ Luže B 36 b.
6)   Dynamo Rosice 33 b.
7)  FC Zaječice 27 b.
8)  TJ Bítovany 27 b.
9)   Horní Bradlo 27 b.
10) SK Vítanov 25 b.
11)  Ž. Chvalovice 23 b.
12)  SK Ronov B 22 b.
13)  Sokol Bořice 13 b.
14)  Tatran Ctětín 12 b.

.

23. kolo (25. - 26. 5.) 
Orel - Ronov B ?:?
Chrast - Dřenice ?:?
H. Bradlo - Tuněchody B ?:?
Luže B - Zaječice ?:?
Rosice - Bítovany ?:?
Vítanov - Ctětín ?:?
Ž. Chvalovice - Bořice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 22. kole
Veselý Tomáš st. 9
Němec Zbyněk 6
Žďánský Jakub 5
Opočenský Jaroslav 2
Novák Jan 2
Vašíček Kamil 2
Veselý Tomáš ml. 2
Němec Marian 2
Pospíšil Jan 1