Články

Program oddílu 28. 4. 2019

25.04.2019 20:20
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Dřenice Mistrovské utkání 19. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 28. 4. 2019,...

III. třída (18. kolo) - výhra na hřišti SK Ronov nad Doubravou B

21.04.2019 12:47
SK Ronov nad Doubravou B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 3 (2:2)  Branky : 14. vlastní (Opočenský, 20. Varga...

Program oddílu 20. 4. 2019

19.04.2019 06:45
SK Ronov nad Doubravou B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 18. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota...

III. třída (17. kolo) - výhra nad TJ Luže B.

15.04.2019 17:09
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Luže B - 2 : 1 (1:1)  Branky : 25. Veselý, 62. Z. Němec (pk) - 29....

Program oddílu 14. 4. 2019

11.04.2019 17:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Luže Mistrovské utkání 17. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 14. 4. 2019,...

III. třída (16. kolo) - prohra na hřišti TJ Orel.

09.04.2019 17:56
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 0 (1:0)   Jednoznačná záležitost pro domácí. Ž. Chvalovice...

Program oddílu 6. 4. 2019

04.04.2019 22:01
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 16. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 6. 4. 2019, začátek...

III. třída (15. kolo) - prohra doma s Chrastí.

31.03.2019 20:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast - 0 : 5 (0:5) Branky : 3. Kratochvíl, 21. a 43. Friček, 32. a 41....

Program oddílu 31. 3. 2019

29.03.2019 15:48
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast Mistrovské utkání 15. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 31. 3. 2019,...

III. třída (14. kolo) - prohra v Rosicích.

26.03.2019 21:47
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (3:1) Branky : 4. Žídek (pk), 15. Farkaš, 35. Novák - 30. Němec...

Program oddílu 24. 3. 2019

21.03.2019 17:46
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 14. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 24. 3. 2019,...

III. třída (13. kolo) - prohra v Horním Bradle.

05.11.2018 16:33
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 0 (0:0) Branky : 63. Pecina Vyrovnané utkání ve kterém byli...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

.

Poslední utkání
(10.kolo)

 Ž. Chvalovice - Miřetice B - 1:2
     13. 10. 2019 , zač 16 hodin
          hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(11. kolo)

  Ronov B - Žl. Chvalovice
    20. 10. 2019 , zač 15.30 h.
        hřiště Ronov n. D.

.

Tabulka III. třídy 
(po 10. kole)
1)   Slatiňany B 24 b.
2)   Načešice B 23 b.
3)  SK Vítanov 22 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Tuněchody B 17 b.
6)   Žl. Chvalovice 16 b.
7)  TJ Orel 13 b.
8)  Miřetice B 13 b.
9)   Zaječice 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Luže B 10 b.
12)  Dynamo Rosice 8 b.
13)  Ronov B 6 b.
14)  Bořice 3 b.

.

10. kolo (12. - 13.10.) 
Vítanov - Bořice 2:0
H. Bradlo - Načešice B 1:5
Bítovany - Rosice 2:1
Slatiňany B - Orel 9:1
Zaječice - Ronov B 5:3
Tuněchody B - Luže B 1:1
Ž. Chvalovice - Miřetice B 1:2

.

Tabulka střelců mužstva
po 10. kole
Pukman Ihor 10
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 1
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1