Články

III. třída (17. kolo) - výhra nad TJ Luže B.

15.04.2019 17:09
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Luže B - 2 : 1 (1:1)  Branky : 25. Veselý, 62. Z. Němec (pk) - 29....

Program oddílu 14. 4. 2019

11.04.2019 17:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Luže Mistrovské utkání 17. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 14. 4. 2019,...

III. třída (16. kolo) - prohra na hřišti TJ Orel.

09.04.2019 17:56
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 0 (1:0)   Jednoznačná záležitost pro domácí. Ž. Chvalovice...

Program oddílu 6. 4. 2019

04.04.2019 22:01
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 16. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 6. 4. 2019, začátek...

III. třída (15. kolo) - prohra doma s Chrastí.

31.03.2019 20:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast - 0 : 5 (0:5) Branky : 3. Kratochvíl, 21. a 43. Friček, 32. a 41....

Program oddílu 31. 3. 2019

29.03.2019 15:48
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast Mistrovské utkání 15. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 31. 3. 2019,...

III. třída (14. kolo) - prohra v Rosicích.

26.03.2019 21:47
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (3:1) Branky : 4. Žídek (pk), 15. Farkaš, 35. Novák - 30. Němec...

Program oddílu 24. 3. 2019

21.03.2019 17:46
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 14. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 24. 3. 2019,...

III. třída (13. kolo) - prohra v Horním Bradle.

05.11.2018 16:33
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 0 (0:0) Branky : 63. Pecina Vyrovnané utkání ve kterém byli...

Program oddílu 3. 11. 2018

01.11.2018 19:20
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 13. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 3. 11. 2018,...

III. třída (12. kolo) - výhra nad SK Vítanov.

28.10.2018 16:45
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov - 6 : 0 (1:0) B : 25. Novák, 51. Pospíšil, 70. Veselý ml., 72. M. Němec, 80....

Program oddílu 28. 10. 2018

25.10.2018 22:55
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov Mistrovské utkání 12. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 28. 10. 2018,...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(2.kolo)

 Ž. Chval. - Tuněchody B - 8:1
   18. 8. 2019 , zač 17 hodin
      hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(3. kolo)

   Bítovany - Ž. Chvalovice
       24. 8. 2019 , zač 17 h.
         hřiště Bítovany

.

Tabulka III. třídy 
(po 2. kole)
1)   Slatiňany B 6 b.
2)   TJ Bítovany 6 b.
3)  Načešice B 6 b.
4)   SK Vítanov 6 b.
5)   Ž. Chvalovice 3 b.
6)   Horní Bradlo 3 b.
7)  FC Zaječice 3 b.
8)  Tuněchody B 3 b.
9)   TJ Orel 1 b.
10) TJ Luže B 1 b.
11)  Dynamo Rosice 1 b.
12)  Sokol Bořice 1 b.
13)  Miřetice B 0 b.
14)  SK Ronov B 0 b.

.

3. kolo (24. - 25. 8.) 
Tuněchody B - Vítanov ?:?
Orel - Miřetice B ?:?
H. Bradlo - Zaječice ?:?
Rosice - Bořice ?:?
Slatiňany B - Ronov B ?:?
Luže B - Načeice ?:?
Bítovany - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 2. kole
Pukman Ihor 3
Veselý Tomáš ml. 2
Lojška Václav 2
Polák Václav 1
Veselý Tomáš 1
Němec Marian 1
Vašíček Jakub 1