Články

Program oddílu 8. 6. 2019

06.06.2019 19:54
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 25. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 8. 6. 2019,...

III. třída (24. kolo) - Prohra v Zaječicích.

02.06.2019 20:57
  FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 0 (1:0)  Branky :  Ž. Chvalovice : Tuček - Z....

Program oddílu 2. 6. 2019

30.05.2019 18:48
FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 24. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 2. 6. 2019,...

III. třída (23. kolo) - výhra nad Sokolem Bořice.

26.05.2019 20:13
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Bořice - 1 : 0 (1:0)  Branky : 30. Němec Marian Domácí rozhodli o své výhře...

Program oddílu 26. 5. 2019

23.05.2019 20:23
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Bořice Mistrovské utkání 23. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 26. 5. 2019,...

III. třída (22. kolo) - výhra ve Ctětíně

19.05.2019 18:38
Tatran Ctětín - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 4 (3:3)  Branky : 5. Novák, 35. Janoušek, 42. Školoud - 28., 29.,...

Program oddílu 19. 5. 2019

16.05.2019 20:57
Tatran Ctětín - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 22. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 19. 5. 2019,...

III. třída (21. kolo) - prohra s SK Tuněchody B

12.05.2019 20:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 2 : 3 (0:2)  Branky : 55. Němec Marian, 62. Němec Zbyněk - 17....

Program oddílu 12. 5. 2019

09.05.2019 18:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B Mistrovské utkání 21. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 12. 5. 2019,...

III. třída (20. kolo) - remíza v Bítovanech

04.05.2019 20:45
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 1 (0:0)  Branky : 85. Nikolájev - 59. Veselý Tomáš st. Bítovany...

Program oddílu 4. 5. 2019

02.05.2019 19:31
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 20. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 4. 5. 2019,...

III. třída (19. kolo) - prohra doma s mužstvem SK Dřenice

28.04.2019 20:25
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Dřenice - 0 : 3 (0:1)  Branky : 45., 50., 60. Čechlovský Ondřej O výhře hostů...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(10.kolo)

 Ž. Chvalovice - Miřetice B - 1:2
     13. 10. 2019 , zač 16 hodin
          hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(11. kolo)

  Ronov B - Žl. Chvalovice
    20. 10. 2019 , zač 15.30 h.
        hřiště Ronov n. D.

.

Tabulka III. třídy 
(po 10. kole)
1)   Slatiňany B 24 b.
2)   Načešice B 23 b.
3)  SK Vítanov 22 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Tuněchody B 17 b.
6)   Žl. Chvalovice 16 b.
7)  TJ Orel 13 b.
8)  Miřetice B 13 b.
9)   Zaječice 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Luže B 10 b.
12)  Dynamo Rosice 8 b.
13)  Ronov B 6 b.
14)  Bořice 3 b.

.

10. kolo (12. - 13.10.) 
Vítanov - Bořice 2:0
H. Bradlo - Načešice B 1:5
Bítovany - Rosice 2:1
Slatiňany B - Orel 9:1
Zaječice - Ronov B 5:3
Tuněchody B - Luže B 1:1
Ž. Chvalovice - Miřetice B 1:2

.

Tabulka střelců mužstva
po 10. kole
Pukman Ihor 10
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 1
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1