Články

Program oddílu 14. 4. 2019

11.04.2019 17:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Luže Mistrovské utkání 17. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 14. 4. 2019,...

III. třída (16. kolo) - prohra na hřišti TJ Orel.

09.04.2019 17:56
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 0 (1:0)   Jednoznačná záležitost pro domácí. Ž. Chvalovice...

Program oddílu 6. 4. 2019

04.04.2019 22:01
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 16. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 6. 4. 2019, začátek...

III. třída (15. kolo) - prohra doma s Chrastí.

31.03.2019 20:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast - 0 : 5 (0:5) Branky : 3. Kratochvíl, 21. a 43. Friček, 32. a 41....

Program oddílu 31. 3. 2019

29.03.2019 15:48
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Chrast Mistrovské utkání 15. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 31. 3. 2019,...

III. třída (14. kolo) - prohra v Rosicích.

26.03.2019 21:47
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (3:1) Branky : 4. Žídek (pk), 15. Farkaš, 35. Novák - 30. Němec...

Program oddílu 24. 3. 2019

21.03.2019 17:46
Dynamo Rosice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 14. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 24. 3. 2019,...

III. třída (13. kolo) - prohra v Horním Bradle.

05.11.2018 16:33
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 0 (0:0) Branky : 63. Pecina Vyrovnané utkání ve kterém byli...

Program oddílu 3. 11. 2018

01.11.2018 19:20
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 13. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 3. 11. 2018,...

III. třída (12. kolo) - výhra nad SK Vítanov.

28.10.2018 16:45
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov - 6 : 0 (1:0) B : 25. Novák, 51. Pospíšil, 70. Veselý ml., 72. M. Němec, 80....

Program oddílu 28. 10. 2018

25.10.2018 22:55
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov Mistrovské utkání 12. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 28. 10. 2018,...

III. třída (11. kolo) - výhra doma.

23.10.2018 18:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FC Zaječice - 2 : 1 (1:0) B : 45. a 62. Žďánský Jakub (pen) - 85. Jeřábek Ž. Chvalovice...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(22.kolo)

 Ctětín - Ž. Chvalovice - 3:4
   19. 5. 2019 , zač 17 hodin
        hřiště Ctětínek

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(23. kolo)

   Ž. Chvalovice - Bořice
       26. 5. 2019 , zač 17 h.
        hřiště Ž. Chvalovice

.

Tabulka III. třídy 
(po 22. kole)
1)   SK Chrast 54 b.
2)   SK Dřenice 51 b.
3)  SK Tuněchody B 48 b.
4)   TJ Orel 40 b.
5)   TJ Luže B 36 b.
6)   Dynamo Rosice 33 b.
7)  FC Zaječice 27 b.
8)  TJ Bítovany 27 b.
9)   Horní Bradlo 27 b.
10) SK Vítanov 25 b.
11)  Ž. Chvalovice 23 b.
12)  SK Ronov B 22 b.
13)  Sokol Bořice 13 b.
14)  Tatran Ctětín 12 b.

.

23. kolo (25. - 26. 5.) 
Orel - Ronov B ?:?
Chrast - Dřenice ?:?
H. Bradlo - Tuněchody B ?:?
Luže B - Zaječice ?:?
Rosice - Bítovany ?:?
Vítanov - Ctětín ?:?
Ž. Chvalovice - Bořice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 22. kole
Veselý Tomáš st. 9
Němec Zbyněk 6
Žďánský Jakub 5
Opočenský Jaroslav 2
Novák Jan 2
Vašíček Kamil 2
Veselý Tomáš ml. 2
Němec Marian 2
Pospíšil Jan 1