Články

Program oddílu 6. 10. 2019

03.10.2019 20:50
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 9. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 6. 10. 2019,...

III. třída (8. kolo) - Prohra nad mužstvem Načešice B

29.09.2019 19:09
Žlebské Chvalovice - Načešice B - 1 : 3 (0:1)  Branky : 61. Z. Němec - 10. Tamchyna, 55. M. Jirásek, 90....

Program oddílu 29. 9. 2019

26.09.2019 20:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Načešice B Mistrovské utkání 8. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 29. 9. 2019,...

III. třída (7. kolo) - Výhra na hřišti TJ Luže B

22.09.2019 19:11
TJ Luže B - Žlebské Chvalovice - 0 : 2 (0:2)  Branky : 19. Pukman, 38. Veselý ml. Ž. Chvalovice : Tuček -...

Program oddílu 22. 9. 2019

19.09.2019 18:56
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 7. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 22. 9. 2019,...

III. třída (6. kolo) - Výhra nad Dynamem Rosice

15.09.2019 20:07
Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice - 5 : 1 (2:1)  Branky : 19. vlastní, 29.a 59. Pukman, 51. Veselý ml., 63....

Program oddílu 15. 9. 2019

12.09.2019 21:25
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Dynamo Rosice Mistrovské utkání 6. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 15. 9....

III. třída (5. kolo) - Vysoká prohra na hřšiti TJ Orel.

07.09.2019 19:13
TJ Orel - Žlebské Chvalovice - 6 : 0 (3:0)  Branky : 27., 41. Babuliak, 38., 73, 89. Doležal, 53. Dejdar Ž....

Program oddílu 7. 9. 2019

05.09.2019 18:57
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 5. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 7. 9. 2019, začátek...

III. třída (4. kolo) - Výhra nad mužstvem Slatiňany B

01.09.2019 21:22
Žlebské Chvalovice - SK Spartak Slatiňany B - 1 : 0 (0:0)  Branky : 75. Pukman Ihor Ž. Chvalovice : Tuček...

Program oddílu 1. 9. 2019

29.08.2019 18:26
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Spartak Slatiňany B Mistrovské utkání 4. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 1. 9....

III. třída (3. kolo) - Remíza v Bítovanech.

25.08.2019 07:51
TJ Bítovany - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1:2)  Branky : 6. Felkl, 89. Dvořák -  2. Pukman Ihor, 8. Veselý...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(13.kolo)

 Ž. Chvalovice - Vítanov - 2:1
     2. 11. 2019 , zač 14 h.
     hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(??. kolo)

  Žl. Chvalovice - ???
      ??. ?. 2020 , zač ?? h.
       hřiště ???

.

Tabulka III. třídy 
(po 13. kole)
1)   Načešice B 29 b.
2)   Slatiňany B 27 b.
3)  SK Vítanov 25 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Žl. Chvalovice 19 b.
6)   FC Zaječice 19 b.
7)  Tuněchody B 18 b.
8)  Miřetice B 14 b.
9)   TJ Luže B 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Orel 10 b.
12)  Bořice 9 b.
13)  Dynamo Rosice 8 b.
14)  - - -.

.

13. kolo (2. - 3.11.) 
Načešice B - Slatiňany B 4:2
Ronov B - H. Bradlo 1:2
Rosice - Zaječice 0:4
Luže B - Orel 6:1
Bořice - Bítovany 3:0
Miřetice B - Tuněchody B 2:2
Ž. Chvalovice - Vítanov 2:1

.

Tabulka střelců mužstva
po 13. kole
Pukman Ihor 12
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 2
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Buchl Jiří 1
Jasanský Pavel 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1