Články

Program oddílu 22. 9. 2019

19.09.2019 18:56
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 7. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 22. 9. 2019,...

III. třída (6. kolo) - Výhra nad Dynamem Rosice

15.09.2019 20:07
Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice - 5 : 1 (2:1)  Branky : 19. vlastní, 29.a 59. Pukman, 51. Veselý ml., 63....

Program oddílu 15. 9. 2019

12.09.2019 21:25
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Dynamo Rosice Mistrovské utkání 6. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 15. 9....

III. třída (5. kolo) - Vysoká prohra na hřšiti TJ Orel.

07.09.2019 19:13
TJ Orel - Žlebské Chvalovice - 6 : 0 (3:0)  Branky : 27., 41. Babuliak, 38., 73, 89. Doležal, 53. Dejdar Ž....

Program oddílu 7. 9. 2019

05.09.2019 18:57
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 5. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 7. 9. 2019, začátek...

III. třída (4. kolo) - Výhra nad mužstvem Slatiňany B

01.09.2019 21:22
Žlebské Chvalovice - SK Spartak Slatiňany B - 1 : 0 (0:0)  Branky : 75. Pukman Ihor Ž. Chvalovice : Tuček...

Program oddílu 1. 9. 2019

29.08.2019 18:26
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Spartak Slatiňany B Mistrovské utkání 4. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 1. 9....

III. třída (3. kolo) - Remíza v Bítovanech.

25.08.2019 07:51
TJ Bítovany - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1:2)  Branky : 6. Felkl, 89. Dvořák -  2. Pukman Ihor, 8. Veselý...

Program oddílu 24. 8. 2019

22.08.2019 20:27
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 3. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 24. 8. 2019,...

III. třída (2. kolo) - výhra nad mužstvem Tuněchody B

18.08.2019 19:14
Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 8: 1 (4:1)  Branky : 6,, 14, 69. Pukman Ihor, 40., 44. Veselý ml., 55., 85....

Program oddílu 18. 8. 2019

15.08.2019 16:49
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B Mistrovské utkání 2. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 18. 8. 2019,...

III. třída (1. kolo) - v prvním kole prohra v Horním Bradlem

10.08.2019 21:10
Horní Bradlo - Žlebské Chvalovice - 4 : 3 (2:2)  Branky : 27. a 60. Semerád, 37. Kumpán, 77. Kroutil - 41. T....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(6.kolo)

  Ž. Chvalovice - Rosice - 5:1
      15. 9. 2019 , zač 17 hodin
         hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(7. kolo)

   Luže B - Ž. Chvalovice
     22. 9. 2019 , zač 16.30 h.
             hřiště Luže

.

Tabulka III. třídy 
(po 5. kole)
1)   H. Bradlo 13 b.
2)   SK Vítanov 13 b.
3)  Slatiňany B 12 b.
4)   Načešice B 11 b.
5)   TJ Orel 10 b.
6)   Tuněchody B 10 b.
7)  Žl. Chvalovice 10 b.
8)  TJ Bítovany 8 b.
9)   Dynamo Rosice 8 b.
10) TJ Luže 8 b.
11)  FC Zaječice 7 b.
12)  Sokol Bořice 3 b.
13)  SK Ronov B 3 b.
14)  Miřetice B 1 b.

.

7. kolo (21. - 22.9.) 
Bítovany - Zaječice ?:?
Slatiňany B - Tuněch. B ?:?
Orel - Horní Bradlo ?:?
Načešice B - Ronov B ?:?
Rosice - Vítanov ?:?
Bořice - Miřetice B ?:?
Luže B - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 6. kole
Pukman Ihor 7
Veselý Tomáš ml. 4
Lojška Václav 2
Žďánský Jakub 1
Polák Václav 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Marian 1
Vašíček Jakub 1
vlastní (Rosice) 1