Články

Přihlášená mužstva do 3. třídy (sezona 2019 - 2020)

20.06.2019 22:18
  Mužstva 3. třída 2019 - 2020 :  SK Spartak Slatiňany B SK Tuněchody B TJ Orel Dynamo Rosice TJ Luže B FC Zaječice TJ...

III. třída (26. kolo) - v posledním kole remíza s Horním Bradlem.

16.06.2019 12:27
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo - 2 : 2 (1:1)  Branky : 39. M. Němec, 53. T. Veselý ml. - 18. a 48....

Program oddílu 15. 6. 2019

13.06.2019 18:40
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo Mistrovské utkání 26. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 15. 6. 2019,...

III. třída (25. kolo) - Vysoká prohra ve Vítanově.

08.06.2019 21:48
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 7 : 0 (2:0)  Branky :  Jednoznačná záležitost pro domácí. Ž....

Program oddílu 8. 6. 2019

06.06.2019 19:54
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 25. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 8. 6. 2019,...

III. třída (24. kolo) - Prohra v Zaječicích.

02.06.2019 20:57
  FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 0 (1:0)  Branky :  Ž. Chvalovice : Tuček - Z....

Program oddílu 2. 6. 2019

30.05.2019 18:48
FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 24. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 2. 6. 2019,...

III. třída (23. kolo) - výhra nad Sokolem Bořice.

26.05.2019 20:13
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Bořice - 1 : 0 (1:0)  Branky : 30. Němec Marian Domácí rozhodli o své výhře...

Program oddílu 26. 5. 2019

23.05.2019 20:23
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Bořice Mistrovské utkání 23. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 26. 5. 2019,...

III. třída (22. kolo) - výhra ve Ctětíně

19.05.2019 18:38
Tatran Ctětín - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 4 (3:3)  Branky : 5. Novák, 35. Janoušek, 42. Školoud - 28., 29.,...

Program oddílu 19. 5. 2019

16.05.2019 20:57
Tatran Ctětín - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 22. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 19. 5. 2019,...

III. třída (21. kolo) - prohra s SK Tuněchody B

12.05.2019 20:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 2 : 3 (0:2)  Branky : 55. Němec Marian, 62. Němec Zbyněk - 17....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(26.kolo)

 Ž. Chval. - H. Bradlo - 2:2
   15. 6. 2019 , zač 16 hodin
      hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(1. kolo)

   H. Bradlo - Ž. Chvalovice
       10. 8. 2019 , zač 17 h.
           hřiště H. Bradlo

.

Tabulka III. třídy 
(po ?. kole)
1)   Slatiňany B 0 b.
2)   TJ Luže B 0 b.
3)  SK Tuněchody B 0 b.
4)   TJ Orel 0 b.
5)   TJ Luže B 0 b.
6)   Dynamo Rosice 0 b.
7)  FC Zaječice 0 b.
8)  SK Vítanov 0 b.
9)   Horní Bradlo 0 b.
10) Ronov B 0 b.
11)  Bítovany 0 b.
12)  Ž. Chvalovice 0 b.
13)  Sokol Bořice 0 b.
14)  Načešice B 0 b.

.

1. kolo (10. - 11. 8.) 
Bítovany - Miřetice B ?:?
Slatiňany B - Bořice ?:?
Orel - Načešice B ?:?
Vítanov - Zaječice ?:?
Tuněchody B - Ronov B ?:?
Rosice - Luže B ?:?
H. Bradlo - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po ?. kole
. .