Články

III. třída skupina B (9. kolo) - Remíza v Bojanově

24.10.2021 21:20
FC Bojanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice -  1 : 1 (0:0)  Branky : 52. Hanzl - 90. Zbyněk Němec Ž....

Program oddílu 23.10. 2021

21.10.2021 22:10
Bojanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 9. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Sobota 23. 10....

III. třída skupina B (8. kolo) - Výhra nad Sokolem Vraclav

17.10.2021 18:46
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Sokol Vraclav - 4 : 2 (3:1)  Branky : 3.,20. Veselý, 26. Novák, 54. Dočekal -...

Program oddílu 17.10. 2021

14.10.2021 16:50
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Vraclav Mistrovské utkání 8. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Neděle 17. 10....

III. třída skupina B (7. kolo) - Prohra ve Vítanově.

12.10.2021 19:08
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 0 (1:0)  Branky : Ž. Chvalovice : Tuček - Kamenský,...

Program oddílu 9.10. 2021

07.10.2021 19:13
SK Vítanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 7. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Sobota 9. 10....

III. třída skupina B (6. kolo) - Prohra s Horním Bradlem.

03.10.2021 17:35
  TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo - 1 : 7 (0:4)  Branky : 80. Forman (z pk) - 5., 32. Semerád, 44....

Program oddílu 3.10. 2021

30.09.2021 22:28
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Horní Bradlo Mistrovské utkání 6. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Neděle 3....

III. třída skupina B (5. kolo) - Prohra v Miřeticích.

26.09.2021 21:21
Tatran Miřetice B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 0 (1:0)  Branky : 10. Zdražil, 72. Beran Ž. Chvalovice...

Program oddílu 26.9.2021

22.09.2021 22:18
Tatran Miřetice B - Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 5. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Neděle...

III. třída skupina B (4. kolo) - Prohra s FK Nasavrky B.

22.09.2021 21:10
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FK Nasavrky B - 0 : 2 (0:2)  Branky : 37. Janoušek, 44. Doležal Ž. Chvalovice...

Program oddílu 19.9.2021

14.09.2021 17:37
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Nasavrky B Mistrovské utkání 4. kola - III. třídy, skupina B Začátek utkání : Neděle 19. 9....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

.

Poslední utkání
(9.kolo)

 Bojanov - Ž. Chvalovice - 1:1
      23. 10. 2021 , zač 14.30 h.
           hřiště Bojanov 

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(10. kolo)

  Dřenice B - Žl. Chvalovice
     24. 4. 2021 , zač 17 h.
         hřiště Dřenice

.

Tabulka III. třídy skupina B 
(po 9. kole)
1)   Horní Bradlo 27 b.
2)   SK Vítanov 16 b.
3)  Miřetice B 15 b.
4)   Nasavrky B  13 b.
5)   Dřenice B 12 b.
6)   TJ Luže B 12 b.
7)  Vravlav 10 b.
8)   Svratouch B 10 b.
9)   Ž. Chvalovice 8 b.
10)  Bojanov 7 b.

.

9. kolo (23. - 24.10.) 
H. Bradlo - Luže B 8:1
Vítanov - Miřetice B 5:0
Vraclav - Miřetice B 3:0
Dřenice B - Svratouch B 3:1
Bojanov - Ž. Chvalovice 1:1 

.

Tabulka střelců mužstva
po 8. kole
Veselý Tomáš 3
Novák Jan 2
Kamenský Petr 1
Polák Václav 1
Forman Marek 1
Němec Zbyněk 1