Los jaro 2023
04.03.2023 20:59
Los Jaro 2023
Ročník 2019 / 2020
Ročník 2019 / 2020
.
Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Jaro 2020 | ||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
14. | ne 22. 3. - 15 h. | Žlebské Chvalovice | Horní Bradlo | |
15. | ne 29. 3. - 15 h. | SK Tuněchody B | Žlebské Chvalovice | |
16. | ne 5. 4. - 15.30 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Bítovany | |
17. | ne 12. 4. - 15.30 h. | Spartak Slatiňany B | Žlebské Chvalovice | |
18. | ne 19. 4. - 16 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Orel | |
19. | so 25. 4. - 16 h. | Dynamo Rosice | Žlebské Chvalovice | |
20. | ne 3. 5. - 16.30 h. | Žlebské Chvalovice | TJ Luže B | |
21. | so 9. 5. - 16.30 h. | Načešice B | Žlebské Chvalovice | |
22. | ne 17. 5. - 16.30 h. | Žlebské Chvalovice | Sokol Bořice | |
23. | so 23. 5. - 17 h. | Tatran Miřetice B | Žlebské Chvalovice | |
24. | ne 31. 5. - 17 h. | volvo | volno | |
25. | ne 7. 6. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | FC Zaječice | |
25. | so 13. 6. - 17 h. | SK Vítanov | Žlebské Chvalovice |
.
Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Podzim 2019 | ||||
Kolo | Datum - čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
1. | so 10. 8. - 17 h. | Horní Bradlo | Žlebské Chvalovice | 4:3 (2:2) |
Branky : Veselý, M. Němec, Vašíček | ||||
2. | ne 18. 8. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | SK Tuněchody B | 8:1 (4:1) |
Branky : Pukman Ihor, Veselý ml., Lojška, Polák | ||||
3. | so 24. 8. - 17 h. | TJ Bítovany | Žlebské Chvalovice | 2:2 (1:2) |
Branky : Pukman Ihor, Veselý ml. | ||||
4. | ne 1. 9. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | Spartak Slatiňany B | 1:0 (0:0) |
Branky : Pukman Ihor | ||||
5. | so 7. 9. - 17 h. | TJ Orel | Žlebské Chvalovice | 6:0 (3:0) |
6. | ne 15. 9. - 17 h. | Žlebské Chvalovice | Dynamo Rosice | 5:1 (2:1) |
Branky : vlasní, Pukman Ihor 2, Veselý ml., Žďánský | ||||
7. | ne 22. 9. - 16.30 h. | TJ Luže B | Žlebské Chvalovice | 0:2 (0:2) |
Branky : Pukman Ihor, Veselý Tomáš ml. | ||||
8. | ne 29. 9. - 16.30 h. | Žlebské Chvalovice | Načešice B | 1:3 (0:1) |
Branky : Němec Zbyněk | ||||
9. | ne 6. 10. - 16 h. | Sokol Bořice | Žlebské Chvalovice | 1:3 (0:1) |
Branky : Pukman Ihor 2, Polák Václav | ||||
10. | ne 13. 10. - 16 h. | Žlebské Chvalovice | Tatran Miřetice B | 1:2 (1:2) |
Branky : Novák Jan | ||||
11. | ne 20. 10. - 15.30 h. | SK Ronov B | Žlebské Chvalovice | 1:3 (0:3) |
Branky : Pukman Ihor 2, Žďánký Jakub | ||||
12. | ne 27. 10. - 14.30 h. | FC Zaječice | Žlebské Chvalovice | 5:0 (2:0) |
13. | ne 3. 11. - 14 h. | Žlebské Chvalovice | SK Vítanov |
.
.
Tabulka III. třídy (po 13. kole) |
|
1) Načešice B | 29 b. |
2) Slatiňany B | 27 b. |
3) SK Vítanov | 25 b. |
4) Horní Bradlo | 20 b. |
5) Žl. Chvalovice | 19 b. |
6) FC Zaječice | 19 b. |
7) Tuněchody B | 18 b. |
8) Miřetice B | 14 b. |
9) TJ Luže B | 13 b. |
10) TJ Bítovany | 11 b. |
11) TJ Orel | 10 b. |
12) Bořice | 9 b. |
13) Dynamo Rosice | 8 b. |
14) - | - -. |
.
13. kolo (2. - 3.11.) | |
Načešice B - Slatiňany B | 4:2 |
Ronov B - H. Bradlo | 1:2 |
Rosice - Zaječice | 0:4 |
Luže B - Orel | 6:1 |
Bořice - Bítovany | 3:0 |
Miřetice B - Tuněchody B | 2:2 |
Ž. Chvalovice - Vítanov | 2:1 |
.
Tabulka střelců mužstva po 13. kole |
|
Pukman Ihor | 12 |
Veselý Tomáš ml. | 5 |
Lojška Václav | 2 |
Polák Václav | 2 |
Žďánský Jakub | 2 |
Novák Jan | 1 |
Veselý Tomáš st. | 1 |
Němec Zbyněk | 1 |
Buchl Jiří | 1 |
Jasanský Pavel | 1 |
Vašíček Jakub | 1 |
Němec Marian | 1 |
vlastní (Rosice) | 1 |