.

Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Jaro 2020
       
Kolo  Datum - čas  Domácí  Hosté
14. ne  22. 3. - 15 h. Žlebské Chvalovice Horní Bradlo
15. ne  29. 3. - 15 h.  SK Tuněchody B Žlebské Chvalovice
16. ne    5. 4. - 15.30 h. Žlebské Chvalovice TJ Bítovany
17. ne  12. 4. - 15.30 h. Spartak Slatiňany B Žlebské Chvalovice
18. ne  19. 4. - 16 h. Žlebské Chvalovice TJ Orel
19. so  25. 4. - 16 h. Dynamo Rosice Žlebské Chvalovice
20. ne    3. 5. - 16.30 h.  Žlebské Chvalovice TJ Luže B
21. so    9. 5. - 16.30 h. Načešice B Žlebské Chvalovice
22. ne   17. 5. - 16.30 h. Žlebské Chvalovice Sokol Bořice
23. so   23. 5. - 17 h. Tatran Miřetice B Žlebské Chvalovice
24. ne   31. 5. - 17 h. volvo volno
25. ne     7. 6. - 17 h. Žlebské Chvalovice FC Zaječice
25. so    13. 6. - 17 h. SK Vítanov Žlebské Chvalovice






 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Podzim 2018
       
Kolo  Datum - čas  Domácí  Hosté
1. ne  12. 8. - 17 h.  Žlebské Chvalovice Dynamo Rosice
2. so  18. 8. - 17 h. SK Chrast Žlebské Chvalovice
3. ne  26. 8. - 17 h.  Žlebské Chvalovice TJ Orel
4. ne    2. 9. - 17 h. TJ Luže B Žlebské Chvalovice
5. ne    9. 9. - 17 h. Žlebské Chvalovice SK Ronov B
6. ne  16. 9. - 17 h. SK Dřenice Žlebské Chvalovice
7. ne  23. 9. - 16.30 h. Žlebské Chvalovice TJ Bítovany
8. ne  30. 9. - 16.30 h.  SK Tuněchody B Žlebské Chvalovice
9. ne   7. 10. - 16 h. Žlebské Chvalovice Tatran Ctětín
10. so  13. 10. - 16 h. Sokol Bořice Žlebské Chvalovice
11. ne  29. 10. - 15.30 h. Žlebské Chvalovice FC Zaječice
12. ne  28. 10. - 14.30 h. Žlebské Chvalovice SK Vítanov
13. so  3. 11. - 14 h. Horní Bradlo Žlebské Chvalovice


















.

Dospělí - III. třída (okres Chrudim) / Podzim 2017
       
Kolo  Datum - čas  Domácí  Hosté
1. so  12. 8. - 17 h. Žlebské Chvalovice FC Zaječice
2. ne  20. 8. - 17 h. Sokol Krouna Žlebské Chvalovice
3. so  26. 8. - 17 h.  Žlebské Chvalovice SK Chrast
4. ne    3. 9. - 17 h. SK Dřenice Žlebské Chvalovice
5. so    9. 9. - 17 h.  Žlebské Chvalovice Tatran Hrochův Týnec
6. so   17. 9. - 17 h. TJ Bítovany Žlebské Chvalovice
7. so  23. 9. - 16.30 h. Žlebské Chvalovice SK Vítanov
8. so  30. 9. - 16.30 h. Horní Bradlo Žlebské Chvalovice
9. so    7. 10. - 16 h. Žlebské Chvalovice TJ Orel
10. so   14. 10. - 16 h.  SK Tuněchody B Žlebské Chvalovice
11. so 21. 10. - 15.30 h. Žlebské Chvalovice TJ Bořice
12. ne 12. 10. - 14 h. Tatran Ctětín Žlebské Chvalovice
12. so  4. 11. - 14.30 h. Žlebské Chvalovice SK Prachovice