Články

III. třída (3. kolo) - prohra s TJ Orel.

28.08.2018 17:54
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Orel - 1 : 2 (1:0) B : 3. Němec Z. - 71. Doležal, 82. Babuliak Žl. Chvalovice...

Program oddílu 26. 8. 2018

23.08.2018 18:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Orel Mistrovské utkání 3. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 26. 8. 2018, začátek...

III. třída (2. kolo) - prohra v Chrasti.

20.08.2018 20:42
SK Chrast - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 4 : 0 (3:0) B : 4. Málek, 8. Koráb, 30. Steklý, 70. Drahoš Domácí rozhodli...

Program oddílu 18. 8. 2018

16.08.2018 18:53
SK Chrast - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 2. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 18. 8. 2018,...

III. třída (1. kolo) - domácí remíza.

13.08.2018 22:39
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice - 1 : 1 (1:1) B : 32. Žďánský - 4. Zvolánek Jan Žl. Chvalovice...

Program oddílu 11. 8. 2018

08.08.2018 14:07
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice Mistrovské utkání 1. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 12. 8. 2018,...

Los mužstva podzim 2018

11.07.2018 18:35
Los mužstva TJ Sokol Žlebské Chvalovice - naleznete ZDE  

Losovací čísla III. třídy 2018 - 2019

03.07.2018 20:59
III.třída dospělých     1.   SK Dřenice A                 ...

III. třída (26. kolo) - výhra v Prachovicích

18.06.2018 20:08
SK Prachovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 4 (1:3) B : Macháček 2 - Tuček 3, M. Němec Žl. Chvalovice...

Program oddílu 16. 6. 2018

14.06.2018 20:47
SK Prachovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 26. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 16. 6. 2018,...

III. třída (25. kolo) - remíza s Tatranem Ctětín.

14.06.2018 20:41
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín - 0 : 0 (0:0) Žl. Chvalovice : J. Vašíček - P. Kamenský st. (46....

Program oddílu 9. 6. 2018

07.06.2018 20:29
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín Mistrovské utkání 25. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 9. 6. 2018,...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

.

Poslední utkání
(6.kolo)

  Ž. Chvalovice - Rosice - 5:1
      15. 9. 2019 , zač 17 hodin
         hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(7. kolo)

   Luže B - Ž. Chvalovice
     22. 9. 2019 , zač 16.30 h.
             hřiště Luže

.

Tabulka III. třídy 
(po 5. kole)
1)   H. Bradlo 13 b.
2)   SK Vítanov 13 b.
3)  Slatiňany B 12 b.
4)   Načešice B 11 b.
5)   TJ Orel 10 b.
6)   Tuněchody B 10 b.
7)  Žl. Chvalovice 10 b.
8)  TJ Bítovany 8 b.
9)   Dynamo Rosice 8 b.
10) TJ Luže 8 b.
11)  FC Zaječice 7 b.
12)  Sokol Bořice 3 b.
13)  SK Ronov B 3 b.
14)  Miřetice B 1 b.

.

7. kolo (21. - 22.9.) 
Bítovany - Zaječice ?:?
Slatiňany B - Tuněch. B ?:?
Orel - Horní Bradlo ?:?
Načešice B - Ronov B ?:?
Rosice - Vítanov ?:?
Bořice - Miřetice B ?:?
Luže B - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 6. kole
Pukman Ihor 7
Veselý Tomáš ml. 4
Lojška Václav 2
Žďánský Jakub 1
Polák Václav 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Marian 1
Vašíček Jakub 1
vlastní (Rosice) 1