Články

III. třída (12. kolo) - Prohra v Zaječicích

27.10.2019 19:03
FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 5 : 0 (2:0)  Branky : 22., 83., 84. Konrád, 27. Jeřábek, 52. Hromádko Ž....

Program oddílu 27. 10. 2019

24.10.2019 18:33
FC Zaječice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 12. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 27. 10. 2019,...

III. třída (11. kolo) - Výhra v Ronově nad Doubravou.

20.10.2019 18:49
SK Ronov nad Doubravou B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 3 (0:3)  Branky : 47. Hutla - 9. Žďánský Jakub, 14.,...

Program oddílu 20. 10. 2019

17.10.2019 18:39
SK Ronov nad Doubravou B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 11. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle...

III. třída (10. kolo) - Prohra s mužstvem Tatran Miřetice B

13.10.2019 18:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B - 1 : 2 (1:2)  Branky : 24. Novák Jan - 9. Vinkler, 26....

Program oddílu 13. 10. 2019

10.10.2019 17:56
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Miřetice B Mistrovské utkání 10. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 13. 10....

III. třída (9. kolo) - Výhra nad mužstvem Sokol Bořice

07.10.2019 17:01
Sokol Bořice - Žlebské Chvalovice - 1 : 3 (0:1)  Branky : 71. Matěna - 7., 77. Pukman, 46. Polák Ž. Chvalovice...

Program oddílu 6. 10. 2019

03.10.2019 20:50
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 9. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 6. 10. 2019,...

III. třída (8. kolo) - Prohra nad mužstvem Načešice B

29.09.2019 19:09
Žlebské Chvalovice - Načešice B - 1 : 3 (0:1)  Branky : 61. Z. Němec - 10. Tamchyna, 55. M. Jirásek, 90....

Program oddílu 29. 9. 2019

26.09.2019 20:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Načešice B Mistrovské utkání 8. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 29. 9. 2019,...

III. třída (7. kolo) - Výhra na hřišti TJ Luže B

22.09.2019 19:11
TJ Luže B - Žlebské Chvalovice - 0 : 2 (0:2)  Branky : 19. Pukman, 38. Veselý ml. Ž. Chvalovice : Tuček -...

Program oddílu 22. 9. 2019

19.09.2019 18:56
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 7. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 22. 9. 2019,...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

.

Poslední utkání
(9.kolo)

 Bojanov - Ž. Chvalovice - 1:1
      23. 10. 2021 , zač 14.30 h.
           hřiště Bojanov 

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(10. kolo)

  Dřenice B - Žl. Chvalovice
     24. 4. 2021 , zač 17 h.
         hřiště Dřenice

.

Tabulka III. třídy skupina B 
(po 9. kole)
1)   Horní Bradlo 27 b.
2)   SK Vítanov 16 b.
3)  Miřetice B 15 b.
4)   Nasavrky B  13 b.
5)   Dřenice B 12 b.
6)   TJ Luže B 12 b.
7)  Vravlav 10 b.
8)   Svratouch B 10 b.
9)   Ž. Chvalovice 8 b.
10)  Bojanov 7 b.

.

9. kolo (23. - 24.10.) 
H. Bradlo - Luže B 8:1
Vítanov - Miřetice B 5:0
Vraclav - Miřetice B 3:0
Dřenice B - Svratouch B 3:1
Bojanov - Ž. Chvalovice 1:1 

.

Tabulka střelců mužstva
po 8. kole
Veselý Tomáš 3
Novák Jan 2
Kamenský Petr 1
Polák Václav 1
Forman Marek 1
Němec Zbyněk 1