Články

Program oddílu 3. 11. 2018

01.11.2018 19:20
Horní Bradlo - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 13. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 3. 11. 2018,...

III. třída (12. kolo) - výhra nad SK Vítanov.

28.10.2018 16:45
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov - 6 : 0 (1:0) B : 25. Novák, 51. Pospíšil, 70. Veselý ml., 72. M. Němec, 80....

Program oddílu 28. 10. 2018

25.10.2018 22:55
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Vítanov Mistrovské utkání 12. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 28. 10. 2018,...

III. třída (11. kolo) - výhra doma.

23.10.2018 18:24
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FC Zaječice - 2 : 1 (1:0) B : 45. a 62. Žďánský Jakub (pen) - 85. Jeřábek Ž. Chvalovice...

Program oddílu 21. 10. 2018

18.10.2018 18:48
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FC Zaječice Mistrovské utkání 11. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 21. 10. 2018,...

III. třída (10. kolo) - prohra v Bořicích.

16.10.2018 19:54
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 0 (1:0) B : 18. Opršal, 56. Pilař Ž. Chvalovice : Tuček -...

Program oddílu 13. 10. 2018

11.10.2018 18:43
Sokol Bořice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 10. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 13. 10. 2018,...

III. třída (9. kolo) - výhra nad Tatranem Ctětín.

09.10.2018 20:12
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín -  2 : 1 (1:0) B : 15. Novák, 73. Z. Němec - 63. Malina Ž....

Program oddílu 7. 10. 2018

04.10.2018 19:08
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Ctětín Mistrovské utkání 9. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 7. 10. 2018,...

III. třída (8. kolo) - prohra v Tuněchodech.

02.10.2018 18:37
SK Tuněchody B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice -  4 : 0 (2:0) B : 15. Hýl, 32. a 78. Kabeláč, 87. Piskač Ž....

Program oddílu 30. 9. 2018

27.09.2018 20:24
SK Tuněchody B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 8. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 30. 9. 2018,...

III. třída (7. kolo) - výhra nad TJ Bítovany

27.09.2018 20:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany - 2 : 1 (2:1) B : 27. Opočenský (pk), 37. Z. Němec - 34. Havránek První...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

.

Poslední utkání
(10.kolo)

 Ž. Chvalovice - Miřetice B - 1:2
     13. 10. 2019 , zač 16 hodin
          hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(11. kolo)

  Ronov B - Žl. Chvalovice
    20. 10. 2019 , zač 15.30 h.
        hřiště Ronov n. D.

.

Tabulka III. třídy 
(po 10. kole)
1)   Slatiňany B 24 b.
2)   Načešice B 23 b.
3)  SK Vítanov 22 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Tuněchody B 17 b.
6)   Žl. Chvalovice 16 b.
7)  TJ Orel 13 b.
8)  Miřetice B 13 b.
9)   Zaječice 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Luže B 10 b.
12)  Dynamo Rosice 8 b.
13)  Ronov B 6 b.
14)  Bořice 3 b.

.

10. kolo (12. - 13.10.) 
Vítanov - Bořice 2:0
H. Bradlo - Načešice B 1:5
Bítovany - Rosice 2:1
Slatiňany B - Orel 9:1
Zaječice - Ronov B 5:3
Tuněchody B - Luže B 1:1
Ž. Chvalovice - Miřetice B 1:2

.

Tabulka střelců mužstva
po 10. kole
Pukman Ihor 10
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 1
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1