Články

Hodnocení odehraného 6. kola.

17.09.2015 18:38
Páté kolo 4. třídy přineslo dva souboje doposud neporažených celků a v obou dokázali využít výhody vlastního...

IV. třída (6. kolo) - Výhra v Jenišovicích

13.09.2015 20:11
Sokol Jenišovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 4 (1:4)  Branky: 36. Částek, 76. Veselý - 19. K. Vašíček,...

Program oddílu 13. 9. 2015

10.09.2015 20:17
Sokol Jenišovice - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 6. kola - IV. třídy Začátek utkání : Neděle 13. 9....

Hodnocení odehraného 5. kola.

09.09.2015 15:44
Pořádně to rozjely hned tři rezervy Na čele 4. třídy se usadilo kvarteto, které si již oproti zbytku „pelotonu" vytvořilo...

IV. třída (5. kolo) - Remíza doma s Tatranem Míčov

06.09.2015 20:40
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Míčov - 2 : 2 (2:2)  Branky: 34. a 40. Veselý Tomáš - 16. a 40. Šimon...

Program oddílu 5. 9. 2015

03.09.2015 16:12
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Tatran Míčov Mistrovské utkání 5. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 5. 9. 2015...

Hodnocení odehraného 4. kola.

02.09.2015 16:16
IV. třída : Ve 4. třídě se zdá, že za to nejvíce „vzaly" tři rezervy, konkrétně tuněchodská, kameničská a chroustovická...

IV. třída (4. kolo) - Remíza v Bítovanech.

30.08.2015 12:11
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 1 : 1 (1:1)  Branky: 40. Brdička Petr - 28. Buchl Jiří Sestava...

Program oddílu 29. 8. 2015

27.08.2015 15:57
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 4. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 29. 8. 2015...

Hodnocení odehraného kola IV. třídy.

26.08.2015 17:29
  IV. třída : Jak se zdá, tak největší výkonnostní rozdíly jsou mezi týmy zatím ve 4. třídě. Hned pětice celků...

IV. třída (3. kolo) - Domácí výhra nad Městcem

23.08.2015 10:42
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec - 6 : 3 (2:1)  Branky: 22., 65., a 70. Opočenský, 28. Železný, 64....

Program oddílu 22. 8. 2015

20.08.2015 20:30
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Městec Mistrovské utkání 3. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 22. 8. 2015...
<< 18 | 19 | 20 | 21 | 22 >>

.

Poslední utkání
(6.kolo)

  Ž. Chvalovice - Rosice - 5:1
      15. 9. 2019 , zač 17 hodin
         hřiště Ž. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(7. kolo)

   Luže B - Ž. Chvalovice
     22. 9. 2019 , zač 16.30 h.
             hřiště Luže

.

Tabulka III. třídy 
(po 5. kole)
1)   H. Bradlo 13 b.
2)   SK Vítanov 13 b.
3)  Slatiňany B 12 b.
4)   Načešice B 11 b.
5)   TJ Orel 10 b.
6)   Tuněchody B 10 b.
7)  Žl. Chvalovice 10 b.
8)  TJ Bítovany 8 b.
9)   Dynamo Rosice 8 b.
10) TJ Luže 8 b.
11)  FC Zaječice 7 b.
12)  Sokol Bořice 3 b.
13)  SK Ronov B 3 b.
14)  Miřetice B 1 b.

.

7. kolo (21. - 22.9.) 
Bítovany - Zaječice ?:?
Slatiňany B - Tuněch. B ?:?
Orel - Horní Bradlo ?:?
Načešice B - Ronov B ?:?
Rosice - Vítanov ?:?
Bořice - Miřetice B ?:?
Luže B - Ž. Chvalovice ?:?

.

Tabulka střelců mužstva
po 6. kole
Pukman Ihor 7
Veselý Tomáš ml. 4
Lojška Václav 2
Žďánský Jakub 1
Polák Václav 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Marian 1
Vašíček Jakub 1
vlastní (Rosice) 1