Články

Program oddílu 16. 4. 2016

14.04.2016 20:44
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Bítovany Mistrovské utkání 17. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 16. 4. 2016,...

IV. třída (16. kolo) - remíza v Městci.

13.04.2016 21:07
TJ Městec - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (0:2) 59. Štefek, 68. Čermák - 8. Němec, 20. Štěpař. Hosté...

Program oddílu 10. 4. 2016

07.04.2016 16:17
TJ Městec - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 16. kola - IV. třídy Začátek utkání : Neděle 10. 4. 2016, začátek...

IV. třída (15. kolo) - domácí remíza s FK Kameničky B.

03.04.2016 18:08
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FK Kameničky B - 2 : 2 (1:0) Branky : 40. Buchl, 80. Němec - 55. Adámek, 76. Hromádko  Domácí...

Program oddílu 2. 4. 2016

31.03.2016 21:48
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - FK Kameničky B Mistrovské utkání 15. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 2. 4. 2016 od...

Přípravná utkání

17.03.2016 20:06
Přípravné utkání : Neděle 21. 2. 2016 sraz v 9,30 h. v Chotěboři - UMT Chotěboř Víska - Žlebské Chvalovice Sobota 27. 2. 2016...

Výroční členská schůze fotbalového oddílu.

13.01.2016 16:34
Fotbalový oddíl TJ Sokol Žlebské Chvalovice srdečně zve všechny členy a hráče na výroční schůzi, která se koná v...

Hodnocení odehraného podzimu.

04.11.2015 15:39
Derniéra IV. třídy. Nejnižší okresní fotbalová soutěž, Rychtář 4. třída si již může užívat zaslouženého odpočinku. Celý...

IV. třída (13. kolo) - výhra nad SK Ronov nad Doubravou B.

01.11.2015 10:56
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Ronov nad Doubravou B - 4 : 1 (1:1)  Branky: 24. a 85. Veselý Tomáš, st., 52....

Program oddílu 31. 10. 2015

29.10.2015 13:27
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Ronov nad Doubravou B Mistrovské utkání 13. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 31....

IV. třída (1. kolo - dohrávka) - výhra nad SK Stolany B.

28.10.2015 16:56
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Stolany B - 4 : 1 (0:0)  Branky: 24. a 85. Novák Jan, 56. Polák Václav, 75....

Program oddílu 28. 10. 2015

27.10.2015 17:01
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Stolany B Mistrovské utkání 1. kola (dohrávka) - IV. třídy Začátek utkání : Středa 28. 10....
<< 17 | 18 | 19 | 20 | 21 >>

.

Poslední utkání
(13.kolo)

 Ž. Chvalovice - Vítanov - 2:1
     2. 11. 2019 , zač 14 h.
     hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(??. kolo)

  Žl. Chvalovice - ???
      ??. ?. 2020 , zač ?? h.
       hřiště ???

.

Tabulka III. třídy 
(po 13. kole)
1)   Načešice B 29 b.
2)   Slatiňany B 27 b.
3)  SK Vítanov 25 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Žl. Chvalovice 19 b.
6)   FC Zaječice 19 b.
7)  Tuněchody B 18 b.
8)  Miřetice B 14 b.
9)   TJ Luže B 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Orel 10 b.
12)  Bořice 9 b.
13)  Dynamo Rosice 8 b.
14)  - - -.

.

13. kolo (2. - 3.11.) 
Načešice B - Slatiňany B 4:2
Ronov B - H. Bradlo 1:2
Rosice - Zaječice 0:4
Luže B - Orel 6:1
Bořice - Bítovany 3:0
Miřetice B - Tuněchody B 2:2
Ž. Chvalovice - Vítanov 2:1

.

Tabulka střelců mužstva
po 13. kole
Pukman Ihor 12
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 2
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Buchl Jiří 1
Jasanský Pavel 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1