Články

Program oddílu 11. 6. 2016

09.06.2016 20:14
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Krouna B Mistrovské utkání 25. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 11. 6. 2016,...

IV. třída (24. kolo) - remíza v Nasavrkách.

07.06.2016 17:01
FK Nasavrky B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1:0) Branky : 43. Novák, 87. Čechlovský - 54. Erben, 79....

Program oddílu 5. 6. 2016

02.06.2016 19:08
FK Nasavrky B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 24. kola - IV. třídy Začátek utkání : Neděle 5. 6. 2016,...

IV. třída (23. kolo) - domácí prohra.

29.05.2016 20:25
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 2 : 6 (0:5) Branky : 70., 79. Lipenský  -  9....

Program oddílu 28. 5. 2016

26.05.2016 20:37
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B Mistrovské utkání 23. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 28. 5. 2016,...

Program oddílu 22. 5. 2016

19.05.2016 13:52
SK Chroustovice B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 22. kola - IV. třídy Začátek utkání : Neděle 22. 5. 2016,...

IV. třída (21. kolo) - domácí výhra.

15.05.2016 12:22
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Mezilesí Načešice B - 3 : 0 (2:0) Branky : 31. Němec, 40. Polák, 70. Erben Nulu vychytal Vašíček...

Program oddílu 14. 5. 2016

12.05.2016 15:53
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Mezilesí Načešice B Mistrovské utkání 21. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 14. 5....

IV. třída (20. kolo) - prohra v Bojanově.

08.05.2016 17:52
FC Bojanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice - 3 : 2 (2:2) Branky: 10´ Květenský Josef, 15´ Blažek Petr, 65´ Honzíček...

Program oddílu 7. 5. 2016

05.05.2016 21:17
1. FC Bojanov - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 20. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 7. 5. 2016,...

IV. třída (19. kolo) - výhra nad Sokolem Jenišovice.

01.05.2016 21:05
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Jeniovice - 4 : 0 (2:0) Branky: 3. a 84. Lipenský, 44. Veselý, 60. vlastní...

Program oddílu 30. 4. 2016

28.04.2016 20:55
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - Sokol Jenišovice Mistrovské utkání 19. kola - IV. třídy Začátek utkání : Sobota 30. 4. 2016,...
<< 15 | 16 | 17 | 18 | 19 >>

.

Poslední utkání
(10.kolo)

 Ž. Chvalovice - Miřetice B - 1:2
     13. 10. 2019 , zač 16 hodin
          hřiště Žl. Chvalovice

     
Aktuální tabulka III. třídy -
zde

 

Příští utkání
(11. kolo)

  Ronov B - Žl. Chvalovice
    20. 10. 2019 , zač 15.30 h.
        hřiště Ronov n. D.

.

Tabulka III. třídy 
(po 10. kole)
1)   Slatiňany B 24 b.
2)   Načešice B 23 b.
3)  SK Vítanov 22 b.
4)   Horní Bradlo 20 b.
5)   Tuněchody B 17 b.
6)   Žl. Chvalovice 16 b.
7)  TJ Orel 13 b.
8)  Miřetice B 13 b.
9)   Zaječice 13 b.
10) TJ Bítovany 11 b.
11)  TJ Luže B 10 b.
12)  Dynamo Rosice 8 b.
13)  Ronov B 6 b.
14)  Bořice 3 b.

.

10. kolo (12. - 13.10.) 
Vítanov - Bořice 2:0
H. Bradlo - Načešice B 1:5
Bítovany - Rosice 2:1
Slatiňany B - Orel 9:1
Zaječice - Ronov B 5:3
Tuněchody B - Luže B 1:1
Ž. Chvalovice - Miřetice B 1:2

.

Tabulka střelců mužstva
po 10. kole
Pukman Ihor 10
Veselý Tomáš ml. 5
Lojška Václav 2
Polák Václav 2
Žďánský Jakub 1
Novák Jan 1
Veselý Tomáš st. 1
Němec Zbyněk 1
Vašíček Jakub 1
Němec Marian 1
vlastní (Rosice) 1