Archiv článků

Program oddílu 22. 9. 2019

19.09.2019 18:56
TJ Luže B - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 7. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 22. 9. 2019, začátek 16.30 hodin          

III. třída (6. kolo) - Výhra nad Dynamem Rosice

15.09.2019 20:07
Žlebské Chvalovice - Dynamo Rosice - 5 : 1 (2:1)  Branky : 19. vlastní, 29.a 59. Pukman, 51. Veselý ml., 63. Žďánský - 34. Baracz Ž. Chvalovice : Tuček - Kamenský, Procházka, Z. Němec, Hudz (54. Polák) - Novák, Opočenský (46. Jeřábek), Veselý ml. (71. Jasanský), Lojška (60....

Program oddílu 15. 9. 2019

12.09.2019 21:25
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Dynamo Rosice Mistrovské utkání 6. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 15. 9. 2019, začátek 17 hodin            

III. třída (5. kolo) - Vysoká prohra na hřšiti TJ Orel.

07.09.2019 19:13
TJ Orel - Žlebské Chvalovice - 6 : 0 (3:0)  Branky : 27., 41. Babuliak, 38., 73, 89. Doležal, 53. Dejdar Ž. Chvalovice : Rolenec - Kamenský, Procházka (37. K. Vašíček), Z. Němec (46. Opočenský), Polák - Jeřábek, M. Němec (80. M. Vašíček), Veselý ml., Lojška  - Buchl,...

Program oddílu 7. 9. 2019

05.09.2019 18:57
TJ Orel - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 5. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 7. 9. 2019, začátek 17 hodin        

III. třída (4. kolo) - Výhra nad mužstvem Slatiňany B

01.09.2019 21:22
Žlebské Chvalovice - SK Spartak Slatiňany B - 1 : 0 (0:0)  Branky : 75. Pukman Ihor Ž. Chvalovice : Tuček - Kamenský, Procházka (38. Hudz), Polák (60. M. Němec), Z. Němec - Buchl, Opočenský, Veselý ml. (93. Veselý st.), Lojška (53. Kepetko)  - Pukman Ihor (90. J....

Program oddílu 1. 9. 2019

29.08.2019 18:26
TJ Sokol Žlebské Chvalovice - TJ Spartak Slatiňany B Mistrovské utkání 4. kola - III. třídy Začátek utkání : Neděle 1. 9. 2019, začátek 17 hodin          

III. třída (3. kolo) - Remíza v Bítovanech.

25.08.2019 07:51
TJ Bítovany - Žlebské Chvalovice - 2 : 2 (1:2)  Branky : 6. Felkl, 89. Dvořák -  2. Pukman Ihor, 8. Veselý ml. Ž. Chvalovice : Rolenec - K. Vašíček, Procházka, Opočenský, Polák - Jeřábek, Veselý ml., Buchl (51. Klepetko), Lojška,  - Pukman Ihor,...

Program oddílu 24. 8. 2019

22.08.2019 20:27
TJ Bítovany - TJ Sokol Žlebské Chvalovice Mistrovské utkání 3. kola - III. třídy Začátek utkání : Sobota 24. 8. 2019, začátek 17 hodin        

III. třída (2. kolo) - výhra nad mužstvem Tuněchody B

18.08.2019 19:14
Žlebské Chvalovice - SK Tuněchody B - 8: 1 (4:1)  Branky : 6,, 14, 69. Pukman Ihor, 40., 44. Veselý ml., 55., 85. Lojška, 80. Polák - 44. Piskač Ž. Chvalovice : Tuček (46. Rolenec) - Kamenský, Procházka (46. Opočenský), Polák (66. Veselý st.), Z. Němec - Jeřábek (55. Mudz),...
Záznamy: 1 - 10 ze 272
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>